logo
logo

Zajęcia HAT na Grouponie

Chociaż miejskie życie pulsuje własnym rytmem, nikt nie podziwia działania sygnalizacji świetlnej. Jeśli więc chcesz poznać warte uwagi odmiany ruchu, wybierz się do szkoły Hakiel Akademia Tańca z karnetem dla 1 osoby na zajęcia taneczne.

Oferta
Wejścia na dowolne zajęcia taneczne w 1 z 3 opcji:

1) 109 zł zamiast 214 zł za karnet na 8 wejść na dowolne zajęcia,
2) 139 zł zamiast 311 zł za karnet na 12 wejść na dowolne zajęcia,
3) 229 zł zamiast 552 zł za karnet na 24 wejścia na dowolne zajęcia.

Zajęcia do wyboru: salsa solo, Zumba®, latino solo, dance aerobik, multi dance, latin jazz.

Wybierać możesz spośród różnorodnych zajęć. Latino solo opiera się na dynamicznej muzyce latynoskiej i choreografiach zawierających elementy cha-chy, rumby, salsy i samby. W trakcie latin jazz wykorzystywane są elementy tańców latynoskich, a także ćwiczenia rozwijające „kobiecą mowę ciała”. Zumba® to połączenie tańca i fitnessu, które wykorzystuje trening cardio z krokami tańców latynoskich. Dance aerobik pozwala na taneczna zabawę oraz ćwiczenie mięśni nóg, bioder, pleców i ramion. Salsa solo to zabawa, a jednocześnie okazja do nabrania płynności i zmysłowości ruchów. Multidance są z kolei zajęciami dla nastolatków: to połączeniem takich gatunków muzycznych jak videoclip dance, funky, jazz, hip hop, disco dance.
Prowadzona przez Marcina Hakiela i Kasię Cichopek szkoła powstała wiosną 2006 roku i od tej pory nieustannie się rozwija. Dzisiaj dysponuje dwoma komfortowymi lokalami na Mokotowie i Żoliborzu. Wielokrotnie nagradzana kadra instruktorów nauczy też cieszyć się magią tańca nawet tych, którzy dotąd nie myśleli o wyjściu na parkiet.