logo
logo

Klub Malucha

KLUB MALUCHA

Zadbaj o prawidłowy rozwój swojego dziecka, już od najmłodszych lat! „Tupot małych stóp” to klub przygotowany właśnie z myślą o nich. Nasze zajęcia adaptacyjno-integracyjne i ogólnorozwojowe to nauka połączona ze świetną zabawą przy muzyce. Podczas warsztatów dostosowanych do wieku, dzieci poznają otaczający je świat, nawiązują pierwsze znajomości z rówieśnikami, rozwijają zarówno sprawność fizyczną jak i umysłową, co jest tak ważne dla dalszych etapów ich życia.

  • 4 dogodne llokalizacje
  • Wykwalifikowana kadra
  • Rozwój dziecka od pierwszych lat życia
  • Różnorodne i interesujące zajęcia
  • Zapisz swoje dziecko już dziś! Zajęcia odbywają się pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorek tańca i animatorek dziecięcych: p. Agaty Skowrońskiej, p. Eweliny Kućko oraz p. Karoliny Skowyrskiej. Zapraszamy do czterech naszych lokalizacji – na Mokotowie, Wilanowie, Ursynowie i Ochocie.

Ochota

No classes scheduled

Wilanów

No classes scheduled

Ursynów

No classes scheduled

Mokotów

No classes scheduled

NASZE GRUPY

GIMNASTYKA DLA DZIECI

Zadbaj o koordynację i pamięć ruchową swojego dziecka już od najmłodszych lat. Zajęcia mają na celu pobudzenie do aktywności fizycznej oraz wspomagają kształtowanie prawidłowej postawy. Dzieci poznają wiele form aerobicu i gimnastyki poprzez ćwiczenia rozciągające i wzmacniające oraz dynamiczne gry i zabawy sportowe. Fantastyczny sposób na naukę aktywnego i zdrowego trybu życia. Dla dzieci w wieku od 2-4 lat.

Czas trwania zajęć: 45 min

WESOŁE MOTYLKI

Zajęcia taneczno-plastyczne dedykowane dzieciom od 2 do 3 roku życia. Wspólna zabawa przy muzyce, wspierająca rozwój koordynacji i motoryki oraz sprzyjająca adaptacji w nowym otoczeniu i poznawaniu świata. Maluchy mają okazję nawiązać kontakty z rówieśnikami, a w trakcie zabaw tanecznych i plastycznych odkryć pasję, wyrazić siebie i swoje uczucia.

Czas trwania zajęć: 60 min

ROZTAŃCZONE BIEDRONKI

Rozwijanie sprawności fizycznej i ruchowej poprzez wspólne zajęcia taneczne. Kształtowanie postawy i prawidłowych nawyków na przyszłość. Taniec wpływa pozytywnie nie tylko ciało, ale też umysł dziecka. Sprzyja kontaktom z rówieśnikami, uczy otwartości oraz pewności siebie. Jest także świetną okazją na spełnienie marzeń. Zapraszamy dzieci od 3-4 lat.

Czas trwania zajęć: 60 min