logo
logo

NOWE GRUPOWE KURSY DLA NARZECZONYCH w HAT

GRUPOWY KURS TAŃCA DLA NARZECZONYCH

Hakiel Akademia Tańca serdecznie zaprasza narzeczonych do udziału w grupowych kursach tanecznych, które przygotują Was do weselnej imprezy. Nasze specjalne grupowe lekcje dla narzeczonych są dedykowane przyszłym małżonkom, pragnącym zdobyć umiejętności taneczne przed jednym z najważniejszych dni w życiu.

Nasza oferta obejmuje intensywne lekcje nauki tańca, skoncentrowane na przygotowaniu Pary do wyjątkowego pierwszego tańca podczas ślubnej ceremonii. Pod okiem naszych doświadczonych instruktorów, nie tylko poznacie podstawowe kroki, ale również otrzymacie wskazówki dotyczące gracji, pewności siebie i synchronizacji ruchów.

Nasze grupowe kursy dla narzeczonych zostały stworzone tak, aby dostarczyć Wam niezapomnianej przygody tanecznej, jednocześnie umożliwiając budowanie jeszcze silniejszych więzi między Wami. Każda lekcja to nie tylko nauka, ale także okazja do spędzenia czasu razem w przyjemnej atmosferze.

Nasi instruktorzy specjalizują się w prowadzeniu weselnych kursów tańca, dostosowując program do Waszych oczekiwań i umiejętności. Niezależnie od tego, czy jesteście początkującymi tancerzami czy chcecie doskonalić swoje już posiadane umiejętności, Hakiel Akademia Tańca zapewni Wam profesjonalne wsparcie.

ZAPRASZAMY OD KWIETNIA 2024

Gocław / poniedziałek / 20:30
start 15.04

Sadyba / wtorek / 18:15
start 16.04

Mokotów / piątek / 19:30
start 17.04

Żoliborz / środa / 20:00
start 24.04

Wilanów / sobota / 20:00
start 08.05

Białołęka / piątek / 18:45
start 10.05