logo
logo

21.11. Turniej Tańca Sportowego o Mistrzostwo Mokotowa 2015

Project Description

21.11. Turniej Tańca Sportowego o Mistrzostwo Mokotowa 2015, SP nr 85, ul. Narbutta 14, Warszawa
Solistki 2008 i młodsi, HH kl. E
Osica Klara – 1 miejsce

Solistki 2007, HH kl. E
Dalecka Zuzanna – 1 miejsce
Sobotka Zuzanna – 4 miejsce

Solistki 2007 i młodsi, HH kl. C
Budzińska Natalia – 2 miejsce
Sidor Jagoda – 3 miejsce
Warchoł Maja – 6 miejsce

Solistki 2005 i młodsi, HH kl. S+A+B
Dobosz Izabela – 1 miejsce
Guzowska Gabriela – 3 miejsce
Stefańska Marika – 4 miejsce
Solistki 2004, HH kl. S+A+B
Kreczmar Sonia – 1 miejsce
Nowicka Marta – 4 miejsce
Balcer Agata – 6 miejsce

Solistki 2002-2003, HH kl. S+A+B
Michałowska Maria – 1 miejsce
Zalewska Oliwia – 3 miejsce
Przała Aleksandra – 4 miejsce
Solistki 2001 i starsi, HH kl. S+A+B
Borek Kalina – 7 miejsce
Solistki 2005-2006, HH kl. C
Wyszyńska Malina – 5 miejsce

Solistki 2004, HH kl. C
Markocka Magdalena – 3 miejsce
Szymczak Oliwia – 4 miejsce

Solistki 2002-2003, HH kl. C
Zatyka Aleksandra – 3 miejsce
Łukasiewicz Aleksandra – 4 miejsce

Solistki 2001 i starsi, HH kl. C
Różycka Marta – 4 miejsce
Bieńko Gabriela – 6 miejsce
Solistki 2006, HH kl. D
Neumann Wiktoria – 3 miejsce
Sawczuk Milena – 6 miejsce

Solistki 2005, HH kl. D
Chodkowska Maja – 1 miejsce
Solistki 2004, HH kl. D
Gołąbek Wiktoria – 2 miejsce
Solistki 2003, HH kl.D
Bejm Maria – 1 miejsce

Solistki 2006, HH kl. E
Konarski Andrea – 6 miejsce

Solistki 2003, HH kl. E
Zaorska Gabriela – 1 miejsce
Soliści 2007 i młodsi, HH kl. D+E

Sędziak Arkadiusz – 5 miejsce

Soliści 2006 i starsi, HH kl. D+E

Żurek Franciszek – 2 miejsce

Duety 2004 i młodsi, HH kl. S+A+B

Kreczmar Sonia i Dobosz Izabela – 3 miejsce

Duety 2003 i starsi, HH kl. S+A+B

Michałowska Maria i Zalewska Oliwia – 2 miejsce

Kasprowicz Karolina i Borek Kalina – 3 miejsce

Nowicka Marta i Szymczak Gabriela – 5 miejsce

Strzębała Oliwia i Balcer Agata – 6 miejsce

Duety 2004, HH kl. C+D+E

Markocka Magdalena i Chodkowska Maja – 1 miejsce

Duety 2003, HH kl. C+D+E

Bejm Maria i Zatyka Aleksandra – 4 miejsce

Duety 2002 i starsi, HH kl. C+D+E

Łukasiewicz Aleksandra i Szymczak Oliwia – 1 miejsce

Opara Oliwia i Gołąbek Katarzyna – 4 miejsce

Duety 2006 i młodsi, HH kl. C+D+E

Stefańska Marika i Guzowska Gabriela – 1 miejsce

Sawczuk Milena i Budzińska Natalia – 3 miejsce

Kurowska Joanna i Neumann Wiktoria – 6 miejsce

Sidor Jagoda i Warchoł Maja – 7 miejsce