logo
logo

2015.05.09 Turniej Tańca o Puchar Mokotowa

Project Description

Solo :

Maria Michałowska 1 miejsce kategoria A 2002-2003
Kasia Gołąbek 4 miejsce kategoria A 2002-2003
Kalina Borek 3 miejsce kategoria B 2001-2002
Oliwia Zalewska 4 miejsce kategoria B 2001-2002
Franek Żurek 1 miejsce kategoria  E+D+C 2002 i starsi
Ola Łukasiewicz 1 miejsce kategoria C 2002
Oliwia Opara 1 miejsce kategoria C 2003
Magda Tylicka 1 miejsce kategoria  A+S 2004 i młodsi
Sonia Kreczmar  2 miejsce kategoria A+S 2004 i młodsi
Iza Dobosz 6 miejsce A+S kategoria  2004 i młodsi
Marta Nowicka  2 miejsce kategoria B 2003-2004
Oliwia Strzębała 3 miejsce  kategoria B 2003-2004
Gabrysia Szymczak 4 miejsce kategoria B 2003-2004
Agata Balcer 6 miejsce kategoria B 2003-2004
Marta Różycka 2 miejsce kategoria D 2001 i starsi
Oliwia Szymczak 4 miejsce kateogira C 2004
Marysia Bejm 1 miejsce kategoria D 2003
Maja Warchoł 3 miejsce kategoria D do lat 7
Natalia Budzińska 3 miejsce kategoria D 2007 i młodsi
Marika Stefańska 3 miejsce kategoria C 2007 i młodsi
Gabrysia Gudzowska 5 miejsce kategoria C 2007 i młodsi
Kaja Hawryluk 1 miejsce kategoria B do lat 11
Asia Kurowska 4 miejsce kategoria C 2007 i młodsi
Gosia Leweczko 2 miejsce kategoria E 2003
Magda Markocka 6 miejsce kategoria  C 2004

Duety :

Gabrysia Szymczak i Marta Nowicka 1 miejsce kategoria E+D+C  12-15 lat
Maria Michałowska i Ola Łukasiewicz 2 miejsce kategoria E+D+C  12-15 lat
Magada Tylicka i Jagoda Borek 3 miejsce kategoria E+D+C  12-15 lat
Oliwia Strzębała i Agata Balcer 4 miejsce kategoria E+D+C  12-15 lat
Ola Przała i Kalina Borek 5 miejsce kategoria E+D+C  12-15 lat
Marta Różycka i Marysia Bejm 8 miejsce kategoria E+D+C 12-15 lat
Oliwia Opara i Kasia Gołąbek 5 miejsce kategoria S+A+B 12-15 lat
Sonia Kreczmar i Iza Dobosz 3 miejsce kateogria do 11 lat S+A+B
Maja Warchoł i Jagoda 1 miejsce kategoria C+E+D do lat 7
Natalia Budzińska i Marika Stefańska 3 miejsce kategoria C+D+E do lat 11
Budzowska Gabrysia i Kaja Hawryluk 2 miejsce kategoria C+E+D do lat 11